Nové komíny


Kromě komínů VK VACOVSKÝ, SCHIEDEL, SKORSTEN a RICOMGAS komínů prodáváme a montujeme i produkty dalších výrobců. Prodáváme i jednotlivé části komínových systémů a příslušenství. Všechny námi dodávané komínové systémy jsou certifikovány a mají prohlášení o shodě.

Spolupracujeme s krbaři a topenáři na návrhu a realizaci komína, kouřovodu a příslušenství pro krb, krbová kamna, nebo třeba kotel plynový či na pevná paliva. Poradíme s umístěním spotřebiče.

VK Vacovský komíny

Dodáváme a montujeme betonové lehčené komíny třívrstvé stavebnicové BLK – KLASIK s korozivzdornou výstrojí a tepelnou izolací jsou kompletním vícevrstvým komínovým systémem, který je určený pro odvod spalin spotřebičů na tuhá paliva, lehké topné oleje a dřevo, nebo pro plynná paliva. Součástí dodávky komínového tělesa je montážní návod, identifikační štítek komína a certifikát výrobku. Betonové lehčené komíny BLK – KLASIK jsou určeny do rodinných domů, průmyslových objektů a kotelen ústředního vytápění, atd. Vzhledem k variabilitě jsou ideální i pro rekonstrukce, nástavby apod. Jejich jednoznačnou výhodou je výborný poměr cena/výkon a to přes všechny výhody a způsoby řešení kterými trumfuje konkurenci.

podrobnostiVK Vacovský komíny

Schiedel komíny

Dodáváme a montujeme stavebnicové komíny SCHIEDEL, typ PERMETER a ICS. Schiedel nabízí tyto systémy pro všechny druhy paliv. Vyšší pořizovací cena je vyvážena výhodou spočívající v tom, že při pozdějším přechodu na kvalitnější palivo (např. na plyn), nejsou nutné žádné další úpravy komínu. Komíny jsou vhodné pro novou výstavbu i jako náhrada za původní staré komíny ve stávajících objektech.

podrobnostiSchiedel komíny

Skorsten komíny

Dodáváme a montujeme stavebnicové komíny Skorsten, typ Single modul vyrobeny z vulkanické pemzy. Skorsten nabízí tyto systémy pro paliva: dřevo, uhlí, pelety a olej. Komíny jsou vhodné pro novou výstavbu i jako náhrada za původní staré komíny ve stávajících objektech.

podrobnostiSkorsten komíny

Ricom gas komíny

Dodáváme a montujeme plastové a hliníkové systémy, jednoduché, koncentrické i flexibilní. Kondenzační a nízkoteplotní kotle pracují v režimu nízkých teplot spalin. Spaliny kondenzují. Kondenzát napadá povrch spalinového vedení. Z tohoto důvodu jsou na materiál používaný k výrobě systému odvodu spalin od kondenzačních kotlů kladeny vysoké nároky.

podrobnostiRicom gas komíny

Řešení této problematiky s Vámi osobně na místě rádi probereme
a zdarma Vám navrhneme nejlepší řešení
Kontaktujte nás: 573 337 214, kontaktní formulář