Kamna


Kamna litinová, kachlová, plechová připojujeme na komíny již mnoho let. Pomáháme s jejich výběrem a instalací, řešíme doplňky s nimi související – kouřovody, plechy a skla pod kamna, čisticí a obslužné nářadí, těsnící šňůry, atd.

Nabízíme odvoz až k Vám domů, včetně poskládání, zprovoznění, napojení a zprávy o revizi spalinové cesty.
Máme i vzorky jednodušších a levnějších kamen u nás na provozovně.

 

Kamna JOTUL řady Modern jsou ztělesněním norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, s tradicí 160 let ve výrobě kamen, což tuto značku řadí mezi výrobce s nejdelší historií na světě. Nepřetržitý výzkum a konstrukční vývoj umožnil produkci těchto nadčasových výrobků, s funkčním a moderním designem, vyjadřující přesvědčení výrobce o tom, že forma má vyplývat z funkce. Dlouhodobá životnost výrobků JOTUL je podtržena desetiletou zárukou, což je nejvyšší na trhu. Kamna JOTUL označené CB jsou vybaveny dvoustupňovým spalováním, které je velmi ekologické a úsporné.

Český výrobce ROMOTOP kamna vynikají aktuálním designem, vysokou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum výrobků vyhoví potřebám standartních i nízkoenergetických domů.

Česká krbová kamna a vložky. Hledáte krb, který je kvalitně zpracovaný, funkční, jednoduchý na provoz a má moderní design? Vyberte si krb od české firmy s vlastním vývojem, montáží a letitým know-how.

Kamna KRATKI jsou moderní výrobek v několika různých variacích, s velkoplošným prosklením dvířek a spalovací komorou osazenou vystýlkou Acumotte. Kamna vynikají robustní konstrukcí (ocel nebo ocel+litina) a snadným ovládáním. Výsledkem je designový výrobek, který rozzáří Váš domov a zútulní Váš interiér. Kamna jsou vybavena přívodem externího vzduchu, topeniště je vyloženo keramikou Acumotte, pro vyšší efektivitu a dokonalý pohled na oheň.

Kamna THORMA jsou zárukou ekonomického a zároveň ekologicky šetrného řešení při vytápění tuhými palivy. Tradice trvající přes sto let, v kombinaci s moderní technologií spalování, Vám přináší široké portfolio nejrůznějších spotřebičů, pro vytápění Vaší domácnosti.

Prodej kamen provádíme na základě Živnostenského oprávnění.

Řešení této problematiky s Vámi osobně na místě rádi probereme
a zdarma Vám navrhneme nejlepší řešení
Kontaktujte nás: 573 337 214, kontaktní formulář